Wybraliśmy finalistów !

Wczoraj, 12.12.2018 r., odbyła się Gala Półfinałowa naszego Programu !

Tym samym podsumowaliśmy wiele tygodni ciężkiej pracy zespołów pod okiem doświadczonych trenerów i szkoleniowców. Wydarzenie miało miejsce w budynku Przestrzeń from Facebook w Warszawie i cieszyło się bardzo dużą frekwencją. Obecni byli m.in. przedstawiciele samorządów, funduszy VC, korporacji oraz wielu innych gości.

Galę otworzyło wystąpienie Michała Misztala, reprezentującego Realizatora projektu, który podsumował drogę zespołów jaką przebyli, od czasu rekrutacji, poprzez szkolenia, konsultacje i mentoring, aż do Półfinału.

Potem nadszedł czas na 3-minutowe prezentacje każdego z uczestników. Każda z nich stała na wysokim poziomie i jesteśmy przekonani o tym, że wszyscy są w stanie podbić rynek swoimi produktami !

Komisja oceniająca w składzie Grzegorz Wolff, Jacek Aleksandrowicz, Marta Diana Koziarska, Tomasz Marczuk oraz Sylwia Sztark w trakcie długich obrad, dokonała decyzji i ogłosiła, że do następnego etapu przechodzą następujące zespoły:

Rossmed
ACRO Bike
Duer
Deali.io
HeatMiner
SCFO
CyberStudio

Serdecznie gratulujemy Finalistom, a wszystkim pozostałym zespołom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia na dalszej drodze ku sukcesowi !

Już niedługo pojawi się obszerna relacja zdjęciowa z naszego wydarzenia – tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu z tego dnia !

Zapraszamy do śledzenia bloga.

Najnowsze posty
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt