Orange Polska S.A. szuka nowatorskich usług dla biznesu !

Jednym z kluczowych partnerów Polski Przedsiębiorczej w realizacji Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze jest Orange Polska S.A. – wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Dostarcza zarówno komórkowe jak i stacjonarne usługi telekomunikacyjne, w tym połączenia głosowe, usługi przesyłu wiadomości i treści, dostęp do Internetu oraz telewizję.

Świadczy także usługi ICT, w zakresie dzierżawy łączy oraz inne usługi telekomunikacyjne o wartości dodanej, prowadzi sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego, świadczy usługi m.in. zakresie transmisji danych, budowy infrastruktury telekomunikacyjnej oraz sprzedaje usługi finansowe.

Program Akceleracyjny Przedsiębiorcze Mazowsze skupia wokół siebie Startupy oraz pomysły z obszarów: nowoczesne usługi dla biznesu oraz podnoszenie jakości życia. Dlatego też Orange Polska S.A. zdecydowała się na nawiązanie współpracy przy programie. Otwartość na nowatorskie rozwiązania i skuteczny model współpracy ze Startupami kreują Orange Polska S.A. jako wiodący podmiot wspierający przedsiębiorczość zarówno na Mazowszu jak i w całej Polsce.

Z racji ciągłego rozwoju Orange Polska S.A. szuka rozwiązań, które:

– wspierają pracę zespołów User Experience

– generują nowe sposoby pozyskiwania leadów

– oferują narzędzia, które ułatwiają klientom podejmowanie decyzji zakupowych

– wspierają działania w komunikacji i kontaktach z klientami w procesach obsługowych i sprzedażowych

– w oparciu o kompleksową analitykę trafficu tworzą nowe profile behawioralne

– zwiększają efektywność sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych dla segmentów B2B z uwzględnieniem aplikacji mobilnych

– umożliwiają zdalną autentykację klientów B2B (reprezentantów firm).

Zachęcamy wszystkich do przesyłania zgłoszeń do Programu – być może to właśnie Twój pomysł zostanie doceniony przez naszego partnera !

Najnowsze posty
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt